Online Diyet Nedir 1
04
May

Online Diyet Nedir

Online diyet veya online beslenme danışmanlığı, yoğun iş-yaşam temposundan dolayı sağlıklı beslenme düzenini bir türlü sağlayamayanlar için bir beslenme danışmanlığı hizmetidir. Ayrıca;

  • Yurtdışında yaşayanlar
  • Diyet yaparken sıkı takip ve motivasyona ihtiyaç duyanlar
  • Başkalarının yanında tartılmaktan çekindiği için kendi kendilerini kontrol etmek isteyenler
  • Yaşadıkları şehirde diyetisyene ulaşım sağlayamayanlar da bu hizmetten yararlanabilmektedir.

Online danışmanlık sistemi, destek almak istediğiniz ancak farklı şehir veya ülkede yaşayan bir diyetisyenden yardım alabilme fırsatını da sunmaktadır. Edirne’de yaşamasına rağmen pandemiden dolayı ofisimize gelemeyen kişilerin de faydalanabileceği bir hizmettir.

Bu danışmanlık hizmetimiz sayesinde sağlıklı ve dengeli beslenmeyi, porsiyon kontrolünü, doğru alışveriş ve menü planlamayı öğrenebilirsiniz. Bu hizmetimizle kilo yönetimi, diyabet, kalp ve damar gibi kronik rahatsızlıklar için beslenme danışmanlığı alabilirsiniz.

Beslenme programınız katı bir diyet listesi olmak yerine daha çok seçenekli ve günlük yaşantınızla uyumlu sağlıklı beslenme listesidir. Beslenme programınıza herhangi bir ürün dahil edilmemekte, yaşadığınız yerde veya günlük yaşantınızda ulaşabileceğiniz besinler üzerine çeşitlilik sağlanmaktadır.

Online diyete nasıl başlayabilirim?

Online diyet hizmetine web sitemizdeki iletişim veya paketlerimiz sayfasındaki randevu al butonundan talep gönderebilirsiniz. Talebiniz ulaştıktan sonra sizinle iletişime geçilerek mail adresinize doldurmanız için bir bilgi formu gönderilmektedir. Doldurduğunuz bilgi formunu bize geri gönderdikten sonraki 24 saat içerisinde sizlerle tekrar iletişime geçerek ilk randevumuz için uygun olan zaman belirlenecektir. Görüşmelerimiz her hafta düzenli olacak şekilde Skype veya Whatsapp üzerinden sağlanmaktadır.

İlk görüşmemizde ortak çözümler ile birlikte beslenme programı oluşturmaktayız. Bu program, sosyal ve iş hayatınıza uyumlu, ihtiyaçlarınıza uygun ve var ise medikal hastalıklarınızın tedavisini destekleyecek bir düzen sahip olmaktadır. Her görüşmenizde talepleriniz doğrultusunda beslenme düzeninizde değişiklikler yapılır. Ölçümlerinizi takip etmenizi ve sonuçlarını bizimle paylaşmanızı istemekteyiz. Ölçümlerinizi nasıl yapacağınız ilk görüşmemizde anlatılmaktadır.

Online diyet danışmanlığının en güzel yanı diyetisyeninizin her zaman yanınızda olmasıdır.  Bu süreci en doğru ve etkili şekilde geçirmeniz için bizlerle mesai saatleri içerisinde iletişime geçerek sorularınızı sorabilir, motivasyonunuzu kaybettiğinizde bizlere ulaşabilirsiniz.