• Telefon: 0284 235 50 40
  • WhatsApp: 0552 284 50 40
  • Çalışma Saatlerimiz: 09:00-19:00 (Pazar Kapalıyız)

Kurumsal Beslenme Danışmanlığı

Kurumsal beslenme danışmanlığı, çalışanların ve yöneticilerin iş hayatlarında verimliliği arttırmak, ayrıca sağlıklı bir yaşam sürmeleri için verilen beslenme eğitimi hizmetidir. Çalışanların yorgunluk, dalgınlık, halsizlik hissetmelerinin nedenleri arasında beslenme alışkanlıkları önemli bir etkendir.

Beslenme danışmanlığı çalışanların sağlıklı olmaları konusunda kritik bir rol oynamaktadır. Bu nedenle, şirketlerin kurumsal beslenme danışmanlığı ve sağlık eğitimi programlarına odaklanmaları önemlidir. Çalışanların sağlıklı ve mutlu olması onların şirketlerine olan bağını ve iş performanslarını arttırır. Ayrıca sağlıklı beslenme, çalışanların ve yöneticilerin şirkette başarı ve motivasyonu güçlendirir.

Danışmanlık, çalışanların ve yöneticilerin beslenme danışmanlığı, doğru kilo yönetimi, sağlıklı mutfak, spor için beslenme danışmanlığı, şirkette diyetisyen hizmeti ile beslenme eğitim programları ve seminerlerinden oluşmaktadır. Beslenme danışmanlığı  ve diyetisyen hizmeti yoğun çalışan yöneticinin başarı ve üretkenliği için özel olarak planlanır ve seyahatlerini de kapsayarak daha sağlıklı bir beslenme biçimi oluşturulması hedeflenir ve çalışma konforuna destek olunur.

Neden sağlıklı beslenme?

Çalışanlarda görülen şikayetler, sürekli yorgunluk ve halsizlik ise en belirgin sebebi yanlış uygulanan diyetler ve sağlıklı olmayan beslenme alışkanlıklarıdır. Yetersiz mineral ve vitamin alımı, dengesiz beslenme, kan şekerinin düzensizliği, çalışanlarının ruh halini ve motivasyonunu etkiler. Aşırı kilo ve dengesiz kan şekeri çalışanların sağlığını dolayısıyla performanslarını etkilemektedir. Kurumsal beslenme danışmanlığımız ile çalışanlarınızın hem sağlığını korumak adına hem de verimliliğini arttırmak adına adımlar atarız. Daha sağlıklı yaşam sürmeye başlayan çalışanların hastalıklara bağlı işe gelmeme oranı da düşmektedir.

Kurumsal beslenme danışmanlığı çalışanların verimliliğini yükseltir

Sağlıklı beslenme ve başarılı diyet eğitimleri sağlık harcamalarında düşüş ve buna bağlı sigorta payı ve poliçe satın alma da avantaj yaratır

Doğru menü planlama eğitimine bağlı mutfakta oluşan atıklar aza iner.

Beslenme danışmanlığı ve özel diyet ile sağlıklı kilo kaybına bağlı işyeri kazaları azalabilir

Spora yönelik motive edici öneriler ve özel beslenme danışmanlığı ile grup içi iletişim artar

Kurumsal beslenme danışmanlığı:

Sağlıklı beslenme nedir

Ofis ortamında sağlıklı beslenme nasıl sağlanır

İş verimini arttıracak beslenme önerileri

İdeal kiloda olmak için neler yapılmalı

Hastalık risklerini azaltmak için beslenme düzeni nasıl olmalı gibi konuları kapsamaktadır.