• Telefon: 0284 235 50 40
  • WhatsApp: 0552 284 50 40
  • Çalışma Saatlerimiz: 09:00-19:00 (Pazar Kapalıyız)

Hizmetlerimiz

Online Diyet Danışmanlığı

Online diyet danışmanlığı, yoğun iş-yaşam temposundan dolayı sağlıklı beslenme düzenini bir türlü sağlayamayanlar için bir beslenme danışmanlığı hizmetidir. Yoğun iş temponuzda ihtiyaç duyduğunuz beslenme danışmanınız hep yanınızda.

Detaylar

Kurumsal Beslenme Danışmanlığı

Kurumsal beslenme danışmanlığı, çalışanların ve yöneticilerin iş hayatlarında verimliliği arttırmak, ayrıca sağlıklı bir yaşam sürmeleri için verilen beslenme eğitimi hizmetidir.

Detaylar

Menü Planlama Mutfak Danışmanlığı

Yiyeceklerin besin değerlerini kaybetmeden, sağlık bozucu duruma gelmeden ve bireylerin lezzet anlayışına uyacak şekilde hazırlanarak servis edilmesi önemlidir. Bu konuda size yardımcı olabiliriz.

Detaylar

Yeme Davranışı Bozukluklarında Beslenme Danışmanlığı

Yeme Bozuklukları anoreksiya nevroza, bulimiya nervoza ve tıkınırcasına yeme bozukluğu gibi psikiyatrik hastalıkların içinde yer alan beslenme davranışı bozukluklarıdır.

Detaylar

Bariatrik Cerrahide Beslenme Danışmanlığı

Birey sağlıklı beslenme davranışları kazanmamışsa ameliyattan bir süre sonra tekrar kilo almaya başlayabilir. Bu yüzden sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazanmak çok önemlidir.

Detaylar

Sindirim Sistemi Hastalıklarında Beslenme Danışmanlığı

Sindirim sistemi hastalıklarında beslenmenin rolü çok büyüktür. Hastalık tedavisi döneminde bireyin beslenmesine dikkat etmesi önemlidir. Beslenme enerji ve besin öğeleri bakımından dengeli olmalıdır.

Detaylar

Kalp ve Damar Hastalıklarında Beslenme Danışmanlığı

Kalp ve damar hastalıkları; koroner kalp hastalıkları, serebrovasküler hastalıklar, hipertansiyon, periferik arter hastalığı, romatizmal kalp hastalıkları, konjenital kalp hastalıkları, kalp yetmezliği ve kardiyomiyopatileri kapsar.

Detaylar

Diyabet Hastalığında ve İnsülin Direncinde Beslenme Danışmanlığı

Kalp ve damar hastalıkları riski yüksek glukoz değerleri ile artar. Diyabetli kişilerde mortalitenin yüzde 60’nın nedeni kalp ve damar hastalıkları olduğu bilimsel kaynaklar tarafından belirtilmiştir.

Detaylar

Gebelik ve Emzirme Dönemi Beslenme Danışmanlığı

Gebelik ve emzirme döneminde enerji ve besin öğelerinin yeterli alınması, yeni doğanın büyüme ve gelişmesi için önemlidir. Annenin sağlıklı beslenmesi bebeğin yetişkinlik çağında gelişebilecek kronik hastalıkları önler.

Detaylar

Sporcu Beslenmesi Danışmanlığı

Düşük enerji alımı kas kaybı, kemik yoğunluğunda azalma, düzensiz menstrual siklus, yorgunluk, sakatlanma ve hastalık risklerinde artışa neden olabilir.

Detaylar

Çocuk Beslenme Danışmanlığı

Bir-beş yaş arası çocukları kapsayan erken çocukluk dönemi; 1-3 yaş oyun çağı ve 3-6 yaş arası okul öncesi dönem olarak sınıflandırılır.

Detaylar

Kilo Yönetimi için Beslenme Danışmanlığı

Tüketilen besinlerden alınan enerji ve fiziksel aktiviteyle harcanan enerji kontrol altın alınabilir ve vücut ağırlığı yönetilebilir.

Detaylar